Πραγματοποιήθηκε στα γραφεία της Ελληνικής Ποδοσφαιρικής Ομοσπονδίας (ΕΠΟ), η κλήρωση των ομίλων της Γ' Εθνικής Κατηγορίας. Ο ΠΑΣ Πρέβεζα θα αντιμετωπίσει στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος στις 22 Σεπτεμβρίου τον Ναυπακτιακό Αστέρα εντός έδρας.
Αναλυτικά το πρόγραμμα του 4ου Ομίλου:

4ος ΟΜΙΛΟΣ
1η αγωνιστική 14η
Τηλυκράτης Λευκάδας-ΑΟ Ανατολής
Θιναλιακός-Μακεδονικός Φούφα
Απόλλων Ευπαλίου-ΑΕ Λευκίμμης
ΑΕ Ποντίων Κοζάνης-ΑΕ Μεσολογγίου
Αχέρων Καναλακίου-Σούλι Παραμυθιάς
ΠΑΣ Πρέβεζα-Ναυπακτιακός Αστέρας
Αναγέννηση Άρτας-Αστέρας Ιτέας

2η αγωνιστική 15η
Θιναλιακός-Τηλυκράτης Λευκάδας
ΑΟ Ανατολής-Απόλλων Ευπαλίου
Μακεδονικός Φούφα-ΑΕ Ποντίων Κοζάνης
ΑΕ Λευκίμμης-Αχέρων Καναλακίου
ΑΕ Μεσολογγίου-ΠΑΣ Πρέβεζα
Σούλι Παραμυθιάς-Αναγέννηση Άρτας
Ναυπακτιακός Αστέρας-Αστέρας Ιτέας

3η αγωνιστική 16η
Τηλυκράτης Λευκάδας-Απόλλων Ευπαλίου
ΑΕ Ποντίων Κοζάνης-Θιναλιακός
Αχέρων Καναλακίου-ΑΟ Ανατολής
ΠΑΣ Πρέβεζα-Μακεδονικός Φούφα
Αναγέννηση Άρτας-ΑΕ Λευκίμμης
Αστέρας Ιτέας-ΑΕ Μεσολογγίου
Ναυπακτιακός Αστέρας-Σούλι Παραμυθιάς

4η αγωνιστική 17η
ΑΕ Ποντίων Κοζάνης-Τηλυκράτης Λευκάδας
Απόλλων Ευπαλίου-Αχέρων Καναλακίου
Θιναλιακός-ΠΑΣ Πρέβεζα
ΑΟ Ανατολής-Αναγέννηση Άρτας
Μακεδονικός Φούφα-Αστέρας Ιτέας
ΑΕ Λευκίμμης-Ναυπακτιακός Αστέρας
ΑΕ Μεσολογγίου-Σούλι Παραμυθιάς

5η αγωνιστική 18η
Τηλυκράτης Λευκάδας-Αχέρων Καναλακίου
ΠΑΣ Πρέβεζα-ΑΕ Ποντίων Κοζάνης
Αναγέννηση Άρτας-Απόλλων Ευπαλίου
Αστέρας Ιτέας-Θιναλιακός
Ναυπακτιακός Αστέρας-ΑΟ Ανατολής
Σούλι Παραμυθιάς-Μακεδονικός Φούφα
ΑΕ Μεσολογγίου-ΑΕ Λευκίμμης

6η αγωνιστική 19η
ΠΑΣ Πρέβεζα-Τηλυκράτης Λευκάδας
Αχέρων Καναλακίου-Αναγέννηση Άρτας
ΑΕ Ποντίων Κοζάνης-Αστέρας Ιτέας
Απόλλων Ευπαλίου-Ναυπακτιακός Αστέρας
Θιναλιακός-Σούλι Παραμυθιάς
ΑΟ Ανατολής-ΑΕ Μεσολογγίου
Μακεδονικός Φούφα-ΑΕ Λευκίμμης

7η αγωνιστική 20ή
Τηλυκράτης Λευκάδας-Αναγέννηση Άρτας
Αστέρας Ιτέας-ΠΑΣ Πρέβεζα
Ναυπακτιακός Αστέρας-Αχέρων Καναλακίου
Σούλι Παραμυθιάς-ΑΕ Ποντίων Κοζάνης
ΑΕ Μεσολογγίου-Απόλλων Ευπαλίου
ΑΕ Λευκίμμης-Θιναλιακός
Μακεδονικός Φούφα-ΑΟ Ανατολής

8η αγωνιστική 21η
Αστέρας Ιτέας-Τηλυκράτης Λευκάδας
Αναγέννηση Άρτας-Ναυπακτιακός Αστέρας
ΠΑΣ Πρέβεζα-Σούλι Παραμυθιάς
Αχέρων Καναλακίου-ΑΕ Μεσολογγίου
ΑΕ Ποντίων Κοζάνης-ΑΕ Λευκίμμης
Απόλλων Ευπαλίου-Μακεδονικός Φούφα
Θιναλιακός-ΑΟ Ανατολής

9η αγωνιστική 22η
Τηλυκράτης Λευκάδας-Ναυπακτιακός Αστέρας
Σούλι Παραμυθιάς-Αστέρας Ιτέας
ΑΕ Μεσολογγίου-Αναγέννηση Άρτας
ΑΕ Λευκίμμης-ΠΑΣ Πρέβεζα
Μακεδονικός Φούφα-Αχέρων Καναλακίου
ΑΟ Ανατολής-ΑΕ Ποντίων Κοζάνης
Απόλλων Ευπαλίου-Θιναλιακός

10η αγωνιστική 23η
Σούλι Παραμυθιάς-Τηλυκράτης Λευκάδας
Ναυπακτιακός Αστέρας-ΑΕ Μεσολογγίου
Αστέρας Ιτέας-ΑΕ Λευκίμμης
Αναγέννηση Άρτας-Μακεδονικός Φούφα
ΠΑΣ Πρέβεζα-ΑΟ Ανατολής
Αχέρων Καναλακίου-Θιναλιακός
ΑΕ Ποντίων Κοζάνης-Απόλλων Ευπαλίου

11η αγωνιστική 24η
Τηλυκράτης Λευκάδας-ΑΕ Μεσολογγίου
ΑΕ Λευκίμμης-Σούλι Παραμυθιάς
Μακεδονικός Φούφα-Ναυπακτιακός Αστέρας
ΑΟ Ανατολής-Αστέρας Ιτέας
Θιναλιακός-Αναγέννηση Άρτας
Απόλλων Ευπαλίου-ΠΑΣ Πρέβεζα
Αχέρων Καναλακίου-ΑΕ Ποντίων Κοζάνης

12η αγωνιστική 25η
ΑΕ Λευκίμμης-Τηλυκράτης Λευκάδας
ΑΕ Μεσολογγίου-Μακεδονικός Φούφα
Σούλι Παραμυθιάς-ΑΟ Ανατολής
Ναυπακτιακός Αστέρας-Θιναλιακός
Αστέρας Ιτέας-Απόλλων Ευπαλίου
Αναγέννηση Άρτας-ΑΕ Ποντίων Κοζάνης
ΠΑΣ Πρέβεζα-Αχέρων Καναλακίου

13η αγωνιστική 26η
Τηλυκράτης Λευκάδας-Μακεδονικός Φούφα
ΑΟ Ανατολής-ΑΕ Λευκίμμης
Θιναλιακός-ΑΕ Μεσολογγίου
Απόλλων Ευπαλίου-Σούλι Παραμυθιάς
ΑΕ Ποντίων Κοζάνης-Ναυπακτιακός Αστέρας
Αχέρων Καναλακίου-Αστέρας Ιτέας
Αναγέννηση Άρτας-ΠΑΣ Πρέβεζα

Nicopolis Press

Το Nicopolispress.gr είναι ένα ειδησεογραφικό Blog με ειδήσεις από την Πρέβεζα, την Ελλάδα και τον Κόσμο.

Αφήστε ένα μήνυμα:

0 σχόλια: